Turkcell Platinum Bosphorus Cup Online yarış kayıtları açıldı !

07.04.2016

Yeni yüzü ve teknoloji altyapısıyla yenilenen Turkcell Platinum Bosphorus Cup yarışının online kayıtları açıldı.

www.bosphoruscup.org sayfasından KAYIT bölümüne girerek 1 kereliğine kendinize özel oluşturacağınız kullanıcı adı-şifrenizle kayıt yapabilirsiniz. Ayrıca programın bir başka yeniliği de kayıt formu üzerinde herhangi bir değişikliğin kullanıcı adı ve şifrenizi girerek kolayca yapabilmenize olanak sağlaması.

Turkcell Platinum Bosphorus Cup sosyal medya hesaplarında ve ayrıca web sayfamızın KATILIM bölümünde ekibinizin ve teknenizin en güzel fotoğraflarının yayınlanabilmesi organizasyon için çok önemli, muhteşem fotoğraflarınızı eklemeyi unutmayınız.

Son yarış kayıt zamanımız 23 Mayıs Pazartesi saat 19:00’dır. Kayıtlarınızı bu tarihe kadar tamamlayabilirsiniz.

15. özel yılında Turkcell Platinum isim sponsorluğuyla gerçekleştirilecek Bosphorus cup yarışları için hazırlıklarımız hızla devam ediyor.

Yarışın Basın toplantısı ve teknik toplantısı Ortaköy Feriye Palace’ta gerçekleştirilecek. Detaylı programa www.bosphoruscup.org sayfamızdaki Program bölümünden ulaşabilirsiniz.

Muhteşem manzarasıyla Feriye Palace 28 Mayıs Cumartesi günü Vıp Seyir partisi ve ardından yapılacak Yelkenciler partisine de ev sahipliği yapacak.

Turkcell Platinum Bosphorus Cup Özel Trofe kupasını kazanmak için 4 günlük mücadele sonunda 29 Mayıs Pazar günü Setur Kalamış marinada yapılacak ödül töreninde 2016 Turkcell Platinum Bosphorus cup şampiyonu belli olacak.

Her sene yeni teknolojileri Yelken sporuna entegre eden Turkcell Platinum Bosphorus cup yarışında bu sene içinde müthiş teknoloji yenilikler hazırlanıyor.

4 gün boyunca İstanbul’da unutulmaz bir yelken ziyafeti için tüm yelkencileri Turkcell Platinum Bosphorus cup yarışımıza bekliyoruz.

ORG SPORTS ORGANİZASYON KOMİTESİ